fbpx

FORVARDERLİK

Atako forvarderlik, dünya ekonomisindeki ve müşteri ihtiyaçlarındaki değişimleri karşılamak amacıyla, hizmet yelpazesine forvarderlik hizmetini de dahil etmiştir.

Uzman kadrosu ve alanlarında yetkin geniş acenta ağına sahip çözüm ortaklarıyla, müşteri odaklı hizmeti ilke edinmiş olan ATAKO Forvarderlik, müşterilerine pratik ve güvenilir çözümler üreterek tüm Türkiye limanlarından tüm dünya limanlarına, kapsamlı lojistik alternatifler sunmaktadır.

Atako, yurtdışından Türkiye Liman ya da gümrük kapılarına gelerek Türkiye üzerinden diğer ülkelere taşınan transit yüklerin gümrükleme, elleçleme ve nakliyesinin etkin şekilde organize edilmesini gerektiren transit taşımacılığı da hizmet yelpazesine dahil etmiştir.

ATAKO, sahip olduğu küresel ağ ortaklarının da gücü ile, her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşma imkanı sağlamaktadır. Her bir müşterisine kendisini özel ve güvende hissettiren yaklaşımı ile “MÜŞTERİ ODAKLI” hizmet sunan Atako Forvarderlik, bilgi ve deneyimini “kaliteli ve hızlı çözümler sunma” ilkesi ile sürekli geliştirmektedir.